Нарада з питань щодо підключення громади до Єдиного Електронного сервісу

Дата: 23.11.2021 17:44

Фото без описуСьогодні міський голова Володимир БЄЛИЙ взяв участь у нараді з питань щодо підключення громади до Єдиного Електронного сервісу. Нарада проходила за ініціативи Харківської обласної ради та за підтримки Богодухівської районної ради.

Створення Єдиного Електронного сервісу Харківської області має на меті удосконалити питання надання громадянам адміністративних і соціальних послуг відділами ЦНАП шляхом створення єдиної бази даних Харківської області. Як передбачається, виконання однієї реєстраційної дії відбуватиметься за 15-30 хвилин. Як зазначила заступниця голови Харківської обласної ради Валерія МУРАЄВА, головна мета створення Єдиного Електронного сервісу - підвищити рівень обслуговування мешканців регіону: «Кожен мешканець має відчувати турботу і покращення свого життя».