Нарада з керівниками закладів освіти з питань проведення ЗНО

Дата: 23.11.2021 11:48

Фото без описуЗа сприяння Богодухівського міського голови відбулася робоча нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти та інших навчальних закладів громади щодо актуальних питань проведення ЗНО.

Нарада проходила у форматі круглого столу за участі міського голови Володимира БЄЛОГО, директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександра СИДОРЕНКА, заступника голови Оксани СИЗОНЕНКО, начальника відділу освіти Ольги РУБАНИК та фахівців ХРЦОЯО.

Учасники наради проаналізували результати ЗНО-2021  у розрізі  кожного предмету окремо по всіх закладах загальної середньої освіти громади та обговорили особливості організації ЗНО-2022 у місті Богодухові, який є одним з округів проведення зовнішнього незалежного оцінювання в Харківській області. «Нам необхідно врахувати всі недоліки цього року і забезпечити належну організацію та проведення ЗНО-2022. Наші випускники мають отримати всі умови для якісної здачі незалежного оцінювання», - зазначив підводячи підсумки наради міський голова.