Богодухівська районна філія Харківського обласного центру зайнятості відповідає на найпоширеніші питання громадян

Дата: 22.11.2021 10:51

Фото без описуЧи може член особистого селянського господарства отримати статус безробітного?

Член особистого селянського господарства має право на отримання статусу безробітного у таких випадках:

- якщо протягом 12 місяців, які передували дню звернення до центру зайнятості, перебував у трудових відносинах або був зайнятий згідно із частиною першою статті 4 Закону України «Про зайнятість населення» більше шести місяців;

- або подав довідку про припинення ведення особистого селянського господарства або вихід з такого господарства, яка видана місцевою радою за місцезнаходженням земельної ділянки;

- або є внутрішньо переміщеною особою;

- або проходив військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період;

- чи є особою, яка закінчила або припинила навчання у закладах загальної, середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, звільнилася із строкової військової або альтернативної (невійськової) служби і вперше приймається на роботу та звернулася для реєстрації до центру зайнятості протягом шести місяців з дня закінчення навчання чи звільнення із служби).