Відбулася ХХ позачергова сесія Богодухівської міської ради VIII скликання

Дата: 19.11.2021 19:00

Фото без описуНа початку засідання було озвучено, що за особистою заявою депутатські повноваження склав Костенко Руслан Васильович, який очолював комісію із земельних відносин. У зв'язку з цим виникла потреба у внесенні змін до складу цієї комісії та обрання її голови. Запропонований з даного питання проєкт рішення двічі не був підтриманий депутатами. Дискусію серед депутатів викликали також земельні питання та питання внесення змін до структури та загальної чисельності працівників міської ради та її виконавчого комітету. У «Різному» слово мала депутат районної ради від Блоку Ю. Світличної Ірина Корба. Її звернення щодо відшкодування витрат на лікування ковідних хворих теж викликала жваве обговорення серед депутатів, відповідно до чого були прийняті ряд рішень.
Розглянуті всі питання порядку денного, прийняті відповідні рішення, з якими можна буде ознайомитися на офіційному сайті Богодухівської міської ради після їх оприлюднення у встановлений законодавством термін. Відеозапис сесії буде опубліковано на нашому YouTube-каналі.