Урочистий прийом метеорологів громади

Дата: 19.11.2021 10:00

Фото без описуВ листопаді  гідрометеорологічна служба України відзначає свій 100-річний ювілей.

Міський голова Володимир БЄЛИЙ провів урочистий прийом  метеорологів громади і привітав їх з цим визначним ювілеєм та професійним святом - Днем працівників гідрометеорологічної служби, який відзначається 19 листопада. «Ви є справжніми професіоналами своєї справи, ваша робота дуже важлива, потребує систематичності, точності та відповідальності», - підкреслив міський голова. Володимир Миколайович подякував за відданість справі, побажав міцного здоров’я та побільше сонячних днів.

За плідну працю, сумлінне виконання службових обов’язків із забезпечення громади гідрометеорологічною інформацією міський голова нагородив грамотою та подарунками  колектив метеостанції Богодухів.