Урочиста хода з нагоди Дня Гідності та Свободи

Дата: 19.11.2021 12:40

Фото без описуСьогодні, у переддень Дня гідності та Свободи керівництво громади та району, члени трудових колективів міста, військові та небайдужі мешканці  поклали квіти до пам’ятного знака Козацький Хрест. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять патріотів, які пішли у вічність заради нашого мирного майбутнього, та згадали ідеї, заради яких українці вийшли на Майдан Незалежності. У восьму річницю Революції Гідності ми вшановуємо пам’ять всіх Героїв, тих, хто віддав своє життя за свободу, за незалежність, за боротьбу і за наших дітей. Революція Гідності - це продовження великої столітньої історії, коли ми боролися за свою державність, це один процес боротьби за цінності, які роблять нас демократичною, цивілізованою, політичною нацією.