Зробіть щеплення та отримайте сертифікат про вакцинацію від CОVID-19

Дата: 18.11.2021 16:54

Фото без описуСьогодні надходить чимало звернень від мешканців щодо труднощів, які виникають з оформленням сертифіката про вакцинацію від CОVID-19.

За повідомленням головного лікаря КНП «ЦПМСД» Віталія ПРОШУТІ, з 18.11.2021 р. у поліклініці діє ще один кабінет для вакцинації від COVID-19. Зробити щеплення ви зможете у кабінетах 1 та 12, що знаходяться на першому поверсі поліклініки. З питання оформлення сертифікатів необхідно звернутися до сімейного лікаря, причому перед особистим візитом можна йому попередньо передзвонити і уточнити питання можливості отримання сертифікату. Якщо ви не змогли вирішити питання отримання сертифікату із своїм сімейним лікарем – зверніться до кабінету 63 у поліклініці.

До речі, на даний час у наявності наступні вакцини проти COVID-19:

- Астразенека (930 доз);

- Модерна (570 доз);

- Комірнаті (523 дози);

- Коронавак (2788 доз).

Бережіть себе та рідних, зробіть щеплення вже сьогодні!