КП "Господар" інформує населення

Дата: 17.11.2021 17:08

Фото без описуШановні мешканці громади! Комунальним підприємством «Господар» продовжується робота щодо інформування населення про необхідність укладання договорів на вивезення твердих побутових відходів. Листівки з обґрунтуванням такої необхідності вже відучора могли знайти у себе в поштових скриньках ті мешканці громади, які досі користуються даною послугою, але не сплачують за неї.

Вже вкотре звертаємо увагу на те, що КП «Господар» здійснює свою діяльність на принципах господарського розрахунку, тобто оплата наданих послуг – є основним джерелом формування бюджету підприємства. Кожен раз, коли хтось несе сміття до контейнеру, не сплачуючи за його вивіз, призводить до того, що працівники підприємства не отримають заробітну плату, а КП «Господар» не зможе  надавати якісні послуги.  Економлячи 25 гривень 85 копійок на місяць (для населення приватного сектору) та 32 гривні 62 копійки (для населення багатоквартирних будинків) із розрахунку на одну особу, ми провокуємо сміттєвий колапс у громаді. Шановні земляки, прийшов час проявити свою відповідальність! Завітайте до КП «Господар» та укладіть договір на вивезення твердих побутових відходів. У іншому випадку, підприємство буде змушене застосовувати більш жорсткі методи боротьби з тими, хто ухиляється від сплати. Планується встановлення камер відеоспостереження у місцях розташування контейнерів для сміття. У разі фіксації факту викидання сміття особою, яка не уклала договір, адміністративною комісією на правопорушників буде накладений штраф.