Генеральне прибирання в селищі Ульянівка

Дата: 17.11.2021 13:28

Фото без описуСьогодні міський голова Володимир БЄЛИЙ з робочою поїздкою відвідав селище Ульянівка. На території селища розпочалися роботи з ліквідації стихійного звалища. «Ми бачимо тут «терикони» сміття. Вони не створені за рік. Але наша задача - поступово їх ліквідовувати», - сказав Володимир Миколайович.

На допомогу в очищенні території прийшли місцеві підприємці. Керівник ПрАТ «Ульянівське» Андрій Іванов, який допоміг технікою і організацією процесу, зазначив: «Місцеві підприємці готові надавати підтримку владі. А спільними зусиллями ми наведемо лад у нашому селі».

«Я неодноразово наголошував і наголошую, що бізнес має бути соціально орієнтованим. Не лише заробляти, а й допомагати громаді», - зауважив міський голова.

Зовсім скоро ми бачитимемо результат цієї співпраці. Громада стає чистішою. Генеральне прибирання триває. Долучайтеся!