Запрошуємо фермерів та аграріїв

Дата: 15.11.2021 17:12

Фото без описуШановні фермери та аграрії громади!

Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ) запрошує Вас долучитися до Всеукраїнського фермерського форуму (онлайн) «Актуальні напрями державної підтримки агросектору», приуроченого Дню працівників сільського господарства. Форум відбудеться 18 листопада 2021 року з 09:30 до 12:00 за допомогою ZOOM-зв’язку та одночасно

транслюватиметься на YouTube-каналі ПроLand за посиланням: https://youtu.be/ggavHgFDuQ0.

Організаторами Форуму є Міністерство аграрної політики та продовольства України, Всеукраїнський Конгрес Фермерів та Всеукраїнська асоціація громад.

Захід передбачає зв’язок за допомогою ZOOM між студією у м. Києві пряме спілкування керівництва центральних органів виконавчої влади, народних депутатів, експертів з фермерами та дозволить учасникам Форуму задати питання Першому заступнику Міністра агрополітики, відповідальному за державну підтримку агросектору.

Для участі у форумі в приміщенні громади передбачається обов’язкова реєстрація аграріїв на сайті https://farmers.org.ua/form-request/ до 20:00 15 листопада 2021 року.

Програма Всеукраїнського фермерського форуму (онлайн):

09:30–10:00 Реєстрація, вітальна кава

10:00–10:30 Вітальне слово

Модератор - Слободяник Іван Леонідович, Виконавчий директор Всеукраїнської

асоціації громад, Голова Всеукраїнського Конгресу Фермерів;

Корнієнко Олександр Сергійович, Перший заступник Голови Верховної Ради України;

Лещенко Роман Миколайович, Міністр аграрної політики та продовольства України;

Заблоцький Мар'ян Богданович, Голова підкомітету з питань місцевих податків і зборів Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики;

Безгін Віталій Юрійович, Голова підкомітету з питань адміністративно[1]територіального устрою та місцевого самоврядування Комітету Верховної Ради

України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування;

Кучма Володимир Володимирович, Голова Всеукраїнської асоціації громад;

Кубах Сергій Миколайович, Керівник напряму земельної реформи Програми USAID «АГРО»;

Август Станіслав Максимович, Виконавчий директор Всеукраїнського Об’єднання Старост;

Геращенко Антон Юрійович, Радник міністра Міністра внутрішніх справ України.

10:30–12:00 Актуальні напрями державної підтримки.

10:30–11:00 – Висоцький Тарас Миколайович, Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України;

11:00–12:00 – Запитання-відповіді.

Для участі у форумі в приміщенні громади необхідно зареєструватися на сайті www.farmers.org.ua до 20:00 15 листопада 2021 року.

Після реєстрації відповідальний в громаді за агросектор запросить Вас на Форум