Відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 16.11.2021 10:30

Фото без описуПродовжено розгляд питань щодо надання дозволів на цілодобове перебування дітей нашої громади в КЗ «Богодухівська спеціальна школа». Проблема в тому, що не забезпечується щоденне повернення дітей з навчання додому через ряд причин, однією з яких є недосконалість транспортного сполучення міста з сільськими населеними пунктами громади, що ускладнює доступність  відвідання спеціального навчального закладу без цілодобового перебування в ньому. Міський голова Володимир БЄЛИЙ рекомендував батькам у письмовій формі звернутися до дирекції  КЗ «Богодухівська спеціальна школа» щодо можливості організації підвозу дітей на заняття.  «Ми, в свою чергу, теж будемо піднімати це питання. Тільки спільними зусиллями можна знайти рішення, яке буде діяти в інтересах маленьких мешканців нашої громади та максимально спростить для батьків транспортування дітей до школи!», - наголосив Володимир Миколайович.

На розгляд членів  комісії були також винесені питання, які стосуються створення прийомної сім’ї, запровадження соціальної послуги патронату над дитиною на території громади.

Висновки комісії будуть враховані при прийнятті відповідних рішень виконавчим комітетом Богодухівської міської ради.