Сьогодні міський голова Володимир БЄЛИЙ з робочою поїздкою побував у смт. Гути.

Дата: 15.11.2021 16:57

Фото без описуНещодавно силами КП «Богодухіввода» тут було здійснено заміну 200 м водогону. Як розповів директор КП «Богодухіввода» Сергій Троценко, мешканці селища давно відчували перебої з водопостачанням, вода була неякісною, а на водогоні відбувалися постійні пориви.

?На звернення директора місцевого КП «Джерельне» Ігоря Ткаченка богодухівські комунальники відреагували оперативно – була надана необхідна техніка для виконання робіт. «Для нас немає різниці – місто Богодухів чи будь-який інший населений пункт громади, ми зараз займаємося всіма тими питаннями, які не вирішувалися роками і десятиріччями. Це і звалища, і водогони, і освітлення», - сказав на неформальній зустрічі з мешканцями селища Володимир Бєлий. Гутян хвилює освітлення, водопостачання, транспортне сполучення, вивезення сміття. Володимир Миколайович дав відповіді на питання, поділився планами і перспективами подальшої діяльності. Зауважив, що вже зараз чимало проблем вирішуються у співпраці зі старостою Юрієм Зеєм, який є дієвим комунікатором між місцевим населенням і міською владою. Як сказав один з мешканців Володимиру Миколайовичу, результати роботи люди вже бачать, і додав: «Дякуємо, що Ви з’являєтесь не перед виборами, а коли потрібно вирішувати проблеми».