Відбулася нарада зі старостами Богодухівської громади

Дата: 12.11.2021 16:32

Фото без описуЗа участі начальників структурних підрозділів та керівників комунальних підприємств  обговорені  питання благоустрою, роз’яснені вимоги до ведення документації, зокрема, видачі довідок.

Керівники комунальних підприємств поінформували присутніх про порядок надання комунальних послуг. Значна увага була приділена питанням укладання договорів на вивезення ТПВ,  встановлення контейнерів для вивезення сміття, порядку видалення аварійних дерев, роботи водогонів та  розчищення доріг в осінньо-зимовий період.

Старости озвучили проблеми своїх старостинських округів. Всі вони враховані,  шляхи їх вирішення  будуть розглянуті на  наступних нарадах.