Угода з Національною службою здоров’я України укладена

Дата: 11.11.2021 11:34

Фото без описуСьогодні вранці отримали повідомлення від Національної служби здоров’я України, що додаткова угода за договором пакету 31 «Стаціонарна допомога пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID – 19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2» укладена.

Депутати Богодухівської міської ради були стурбовані питаннями недофінансування НСЗУ Богодухівської центральної лікарні, а саме передбачених пакетом 31.

3 листопада на сесії міської ради, за поданням фракції «Блок Кернеса – Успішний Харків», було прийняте звернення до керівництва НСЗУ щодо термінового вирішення питання забезпечення фінансування КНП Богодухівська ЦРЛ. Відповідно до рішення  Звернення направили до НСЗУ.

Угода НСЗУ за пакетом 31 укладена і надіслана до КНП Богодухівська ЦРЛ. Чекаємо на своєчасне фінансування та обов’язково забезпечимо дієвий контроль з боку Богодухівської міської ради за розподілом коштів.