Розпочалися роботи з ліквідації стихійного звалища у селі Губарівка

Дата: 10.11.2021 13:09

Фото без описуМіський голова Володимир БЄЛИЙ на місці провів робочу нараду із заступниками В. Стойчиком і Р. Рябкою, начальником КП «Господар» А. Рижонковим.

«Це звалище накопичувалося не рік, не два, а протягом десятиліть. Десятиріччями забруднювалася природа, і не було вжито жодних заходів, щоб припинити цей безлад. Зараз, щоб терміново вирішити це питання, зусиль однієї міської ради не вистачає, тому я вдячний за надану допомогу місцевим фермерам Анатолію і Максиму Васеніним, яким не байдужа ця проблема. Вони допомогли необхідною технікою»,- зазначив Володимир Бєлий. - «Це приклад гідної співпраці на користь громади».

На місці звалища планується облаштування паркувальної зони для вантажівок-зерновозів, що сьогодні паркуються біля елеватора і створюють незручності для проїзду.