Проведено ремонтні роботи на футбольному майданчику зі штучним покриттям

Дата: 10.11.2021 12:38

Фото без описуПрацівниками ДЮСШ вкотре замінено пошкоджені ділянки металевої огорожі та поновлено розмітку покриття.
На превеликий жаль, чомусь у нас склалась сумна тенденція:  все, що робиться для людей, часто сприймається як чийсь обов’язок, а надбання та матеріально-технічна база громади, зокрема спортивна, часто піддається руйнівним діям з боку окремих мешканців нашого міста.

Даний футбольний майданчик перебуває на балансі дитячо-юнацької спортивної школи та являється його тренувальною базою, отже, щоб пограти у футбол, не треба ламати огорожу, приходьте, записуйтесь до відділення футболу та тренуйтесь на здоров’я під наглядом та керівництвом досвідчених тренерів.     Шановна громадо, давайте, нарешті, будемо цінувати те, що у нас є, адже кожен такий ремонт потребує видатків з бюджету, які можна було б спрямувати на створення та розвиток чогось нового, а не постійно ліквідовувати наслідки чийогось  вандалізму.