Шановні роботодавці, безробітні та зацікавлені особи!

Дата: 09.11.2021 16:21

Фото без описуБогодухівська районна філія Харківського обласного центру зайнятості надає перелік програм курсів цільового призначення, за якими можливо пройти навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ  в рамках реалізації проекту «Навчальна платформа служби зайнятості для громад».

Перелік курсів:

1. Органи самоорганізації населення як інструмент розвитку громад;

2. Плодоовочівник. Використання інновацій з крапельного зрошення землі;

3. Автоматизація офісної діяльності. Рівень І.;

4. Створення персонального інформаційно-освітнього простору педагога;

5. Впровадження інноваційних форм та технологій надання профорієнтаційних послуг зайнятому та незайнятому населенню;

6. Програмне забезпечення для ефективної організації професійної діяльності у дистанційному форматі;

7. Діти з особливими освітніми потребами: клінічні та психолого-педагогічні аспекти;

8. Використання сучасних Інтернет-технологій для ефективної організації діяльності працівників культури;

9. Робота з електронними інформаційними ресурсами та послугами;

10. Професійний супровід проектів термомодернізації будинків;

11. Техніки ефективних комунікацій;

12. Особливості роботи кухаря дитячого харчування в сучасних умовах.

Термін навчання від 9 до 72 год.

Цільова аудиторія: мешканці територіальної громади, працівники медичних, соціальних, освітніх та інших установ, працівники закладів освіти будь-якого типу та підпорядкування, люди пенсійного віку, учасники АТО, голови об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та осіб, які планують займатися проєктною діяльністю в сфері термомодернізацією будинків, працівники територіальних центрів надання адміністративних послуг, працівників громадського харчування.

Якщо Вас цікавить дана інформація звертайтесь до Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м.Богодухів, вул.Моргунова, 7 або телефонуйте за номером: (05758) 3-02-32.