Відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 09.11.2021 14:33

Богодухівський міський голова Володимир БЄЛИЙ та заступник міського голови Любов РОГИНСЬКА привітали працівників культури та аматорського мистецтва з професійним святом.

Володимир Миколайович подякував учасникам заходу за невтомну працю, за ентузіазм та творчість, за мудрість та натхнення у такій важливій для громади справі. Звертаючись до присутніх, міський голова зазначив: «Ми не стоїмо осторонь потреб культури, адже розуміємо, що розвиток громади і розвиток культури – взаємопов’язані».

Зі словами вітань до присутніх у залі звернулися заступник міського голови Любов РОГИНСЬКА  та завідувач сектору культури і туризму міської ради Алла ВОЛОШКО. Алла Миколаївна від імені всіх працівників культури подякувала міському голові за підтримку та сприяння у зміцнені матеріально-технічної бази закладів культури. Зокрема, вона наголосила: «Минуло менше року з того часу, як заклади культури були передані до Богодухівської громади, але на потреби культури вже спрямовано 600 тис. грн. ».

За значний особистий внесок у розвиток культури рідного краю, плідні творчі здобутки, високу професійну майстерність та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва грамотами Богодухівської міської ради нагородили:

• Бараннік Оксану Вікторівну, викладача Богодухівської школи мистецтв імені В.Т.Борисова;
  • Бездєтка Андрія Вікторовича, майстра народного мистецтва Максимівського сільського клубу-філії;
  • Білогай Тетяну Олексіївну, художнього керівника Кручанського сільського клубу-філії;
  • Дубинку Ольгу Іллівну, методиста Міського будинку культури;
  • Єрмошкіну Ларису Іванівну викладача Богодухівської школи мистецтв імені В.Т.Борисова;
  • Зубатову Надію Віталіївну, завідувача Улянівського сільського клубу-філії;
  • Никипорець Марину Віталіївну, завідувача Крисинського сільського клубу-філії;
  • Прошутю Катерину Володимирівну, завідувача Лозівського сільського клубу-філії;
  • Рідкокашу Аллу Олексіївну, завідувача Кручанського сільського клубу-філії;
  • Тризну Марію Володимирівну, завідувача Губарівського сільського клубу-філії;
  • Юхту Людмилу Миколаївну, майстра народного мистецтва Максимівського сільського клубу-філії;
  • Ярову Ірину Іванівну, викладача Богодухівської школи мистецтв імені В.Т.Борисова.

Подякою Богодухівської міської ради:

• Волошко Аллу Миколаївну, завідувача Сектору культури і туризму Богодухівської міської ради;
  • Гатицьку Тетяну Миколаївну, завідувача Сіннянського сільського клубу-філії .

Чудовим завершенням урочистостей став феєричний концерт, який подарували учасникам заходу їх колеги.  Зі святом вас, святкові люди!