Сьогодні відзначається всеукраїнське свято – День працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2021 08:50

Фото без описуБез зайвої скромності відзначимо, що люди цієї професії роблять наш світ кращим. Своїм талантом, майстерністю, натхненням вони щоденно дарують мешканцям нашої громади радість, яскраві враження та незабутні спогади.

Велика подяка всім працівникам клубних установ, мистецьких навчальних закладів, учасникам аматорських колективів Богодухівської громади за самовіддану і натхненну працю.

У день  професійного свята бажаємо міцного здоров'я та бадьорого настрою, невичерпного натхнення, втілення в життя яскравих творчих ідей та вагомих здобутків на культурній ниві. Хай буде над вами мирне небо, добро і спокій у  оселях. Бажаю щастя й радості вам і вашим родинам.