У першу неділю листопада своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери

Дата: 07.11.2021 07:00

Фото без описуНаполеглива, самовіддана праця цих фахівців є запорукою того, що велика кількість жителів нашої громади, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, відчувають себе захищеними. Саме вони першими приймають на себе людські проблеми, біль та життєві негаразди.

У цей день висловлюємо щирі слова вдячності за доброту та милосердя кожному, хто, вкладаючи часточку своєї душі, щодня робить чиєсь життя кращим.

Шановні працівники соціальної сфери та ветерани галузі, вітаємо Вас зі святом! Натхнення, щирості та терпіння у вашій благородній справі. Нехай життя буде наповнене оптимізмом, надіями та мріями, а  повага вдячних клієнтів окриляє. Здоров’я вам, щастя і благополуччя!