Відбулася  XIX  сесія  Богодухівської міської ради VIII скликання

Дата: 04.11.2021 12:16

Фото без описуРозпочалося засідання з представлення нового депутата Богодухівської міської ради. Ним став ЖУРБА Юрій Олександрович.

Під час роботи сесії розглянуто низку питань, які стосуються життєдіяльності громади. На затвердження депутатам запропоновані кандидатури старост для п’яти старостинських округів, які пройшли громадське обговорення у населених пунктах. Чотири кандидатури були підтримані депутатами: старостою Забродівського старостинського округу затверджено КОЛОСАРЬОВУ Олену Олександрівну, Губарівського старостинського округу – ТРИЗНУ Марію Володимирівну, Кленівського старостинського округу – СУБОТУ Ксенію Михайлівну, Шарівського старостинського округу – ОНИЩУКА Артура Анатолійовича. Сазоно-Баланівський старостинський округ залишається без старости, адже кандидатура  МАЛАЙДАКОВОЇ Євгенії Лігорівни не набрала потрібної кількості депутатських голосів.

З метою оптимізації комунальної сфери прийняті рішення про реорганізацію ряду підприємств. При цьому, міський голова Володимир БЄЛИЙ надав доручення, максимально працевлаштувати людей, які працювали у цих комунальних підприємствах, а після реорганізації попадуть під скорочення. "Наша задача - безболісно для населення  запровадити зміни в комунальній сфері, щоб у результаті, кожен член громади зміг отримувати якісні послуги", - додав очільник громади. З цією ж метою були внесені зміни та доповнення до місцевих програм та статутів комунальних підприємств.

Думки депутатів розділилися при обговоренні проєкту рішення, яке стосувалося надання дозволу на ліквідацію Куп’єваського та Першотравневого сільських клубів-філій. Не дійшовши спільної згоди, Володимир Миколайович надав доручення, організувати робочі виїзди на місця. «Ми повинні детально вивчити це питання. Я особисто огляну будівлі клубів, поспілкуюсь з людьми. Рішення буде прийняте з урахуванням думки жителів Куп’євахи та Першотравневого», - зазначив міський голова.

Депутатським корпусом були сформовані звернення до Президента України, Вериховної ради України та Кабінету міністрів України щодо неприпустимості грубого наступу на фінансову спроможність місцевого самоврядування. До Державного агентства лісових ресурсів України -  щодо припинення діяльності Державного підприємства «Гутянське лісове господарство» та до Національної служби здоров’я України щодо забезпечення фінансування КНП Богодухівська ЦРЛ.

З усіма прийнятими на сесії рішеннями можна буде ознайомитися на офіційному сайті Богодухівської міської ради після їх оприлюднення у встановлений законодавством термін.