Відбулася робоча нарада

Дата: 01.11.2021 17:05

Фото без описуСьогодні міський голова Володимир БЄЛИЙ провів робочу нараду з представниками проєктної організації, яка виконує землевпорядні роботи з оформлення права користування земельними ділянками, з питань оформлення Комплексного плану Богодухівської громади і питання оформлення земельних ділянок під розміщення кладовищ у населених пунктах Богодухівської громади.

На нараді були також присутні профільний заступник міського голови Михайло Коноз, директор КП «Богодухівжитло» Ігор Коваленко. Як зазначив міський голова, зараз люди масово реалізують своє право на отримання земельних ділянок. У цій ситуації необхідно мислити наперед і спрогнозувати ситуацію на декілька років, а то й десятиріч наперед. Питання функціонування кладовищ у цьому – досить показове. Протягом попередніх років ніхто не переймався питанням їх легалізації, хоча місцезнаходження кладовищної ділянки та її розміри передбачаються генеральним планом розвитку населених пунктів. На території громади - понад 100 кладовищ, або місць поховань. Жодне з них, крім центрального у м. Богодухів, не оформлені і не мають необхідних документів із землекористування. Кладовища не мають балансоутримувачів, не здійснюється облік поховань, не має закріплених ділянок на випадок розширення . Володимир БЄЛИЙ доручив КП «Богодухівжитло» терміново першочергово провести інвентаризацію місць поховання, з метою виготовлення технічної документації, з урахуванням подальшого розширення їх територій, враховуючи природоохоронні та санітарні вимоги. «Нам необхідно напрацювати «маршрутний лист» з цього питання і починати діяти у відповідності до законодавства», - наголосив міський голова.