Футбольний сезон 2021 у Богодухівській громаді закрито

Дата: 01.11.2021 11:30

Фото без описуЯскраву крапку у ньому поставлено розіграшем Кубку закриття, який відбувся у с. Високопілля. Участь у цьому святі футболу взяло 4 команди. Смак перемоги знову відчули господарі, ФК "Авангард". Друге місце виборола команда з Шарівки, бронзовим призером став ФК "Фаворит", а полково-микитяни посіли почесне четверте місце. Сумно усвідомлювати, що свято футболу завершилося. Цьогорічний сезон був насиченим, неперевершеним та непередбачуваним. Дякуємо командам та організаторам. Попереду тривала перерва, яку вболівальникам допоможуть скоротити яскраві спогади про сезон 2021. З нетерпінням чекаємо повернення на газон.

На відміну від дорослих, юні футболісти продовжують свої змагання. У першості Харківської області вихованці нашої ДЮСШ поступилися одноліткам з Пісочина. А у суботу на стадіоні "Колос" вперше відбулася гра дитячого Чемпіонату України. І не зважаючи на поразку, наші хлопці не виглядали слабшими на фоні професійної команди з Харківського училища фізичної культури. Суперник просто виявився більш досвідчений. Далі буде...