Привітали автомобілістів і дорожників з професійним святом

Дата: 29.10.2021 14:55

Фото без описуСьогодні, напередодні свята, за дорученням міського голови Володимира БЄЛОГО секретар міської ради Рамаз ГАМБАРАШВІЛІ привітав водіїв і дорожників громади з професійним святом – Днем автомобіліста і дорожника та відзначив, що свято можна вважати народним, адже автомобіль і дороги є невід'ємною складовою в житті практично кожного з нас.  Побажав злагоди та достатку, безпечної та безаварійної роботи, а також повсякчас залишатися задоволеними результатами своєї праці.

За сумлінну працю, високу професійну майстерність, відданість своїй справі, якісне надання послуг працівників установ і організацій нагородили грамотами та подарунками Богодухівської міської ради.