Урочисте зібрання

Дата: 28.10.2021 13:24

Фото без опису77 років відділяють нас від тих жовтневих днів 1944-го, коли нацистських окупантів було вигнано з України. Сьогодні Богодухівська громада згадала ті події та вшанувала пам’ять усіх полеглих у війні.

Біля Меморіалу Слави відбулося урочисте зібрання та покладання квітів за участю Народного депутата України Павла СУШКО, депутатів Харківської обласної ради Альони ОНАЦЬКОЇ та Ігоря ЗАХАРЧЕНКА, Богодухівського міського голови Володимира БЄЛОГО, голови районної ради Юрія ЯЦИНИ, заступника голови районної державної адміністрації Юрія КОЗУБА, а також міських депутатів, ветеранів, представників трудових колективів та громадськості.

Про пам’ятні та трагічні сторінки тієї війни нагадала присутнім на зібранні вчитель історії Богодухівського ліцею №2 Любов КАЛІТІНА. Хвилиною мовчання вшанували учасники заходу всіх, хто віддав своє життя за визволення України від нацистського поневолення.