Богодухівська міська рада

Харківська область

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення кандидатури старости Кленівського старостинського округу

Дата: 27.10.2021 15:53
Кількість переглядів: 403

Богодухівська міська рада Харківської області проводить громадське обговорення кандидатури старости Кленівського старостинського округу.

Богодухівський міський голова вносить на розгляд жителів с. Кленове, сіл Мерло, Пісочін, Шигимагине та с-ща Таверівка, с-ща Мала Іванівка на посаду старости Кленівського старостинського округу кандидатуру СУБОТИ Ксенії Михайлівни.

Розпорядження від 26.10.2021р. №169-ОД «Про проведення громадського обговорення кандидатури старости Кленівського старостинського округу» розміщено на офіційному вебсайті Богодухівської міської ради: https://bogoduhivska-gromada.gov.ua.

Громадське обговорення відбудеться 30 жовтня 2021 року:

 о 10ºº год. за адресою: вул.Центральна,буд.46, с.Кленове Богодухівського району Харківської області, біля приміщення колишньої сільської ради.

Для подання письмових пропозицій та зауважень з винесеного питання жителі Кленівського старостинського округу можуть використати поштову адресу: 62103, пл.Соборності, буд.2, м.Богодухів, або електронну адресу: bogspp@ukr.net.

 Номер телефону, за яким надаються консультації з питання, що винесено на громадське обговорення кандидатури старости (05758) 3-20-02.

Відповідальна особа-  Аліксейчик Михайло Васильович.

Жителям Кленівського старостинського округу для реєстрації та участі в громадському обговоренні при собі мати паспорт громадянина України.

Розпорядження Богодухівського міського голови

Додаток до розпорядження


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь