Богодухівська міська рада

Харківська область

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення кандидатури старости Губарівського старостинського округу

Дата: 27.10.2021 15:49
Кількість переглядів: 542

Богодухівська міська рада Харківської області проводить громадське обговорення кандидатури старости Губарівського старостинського округу.

Богодухівський міський голова вносить на розгляд жителів с.Губарівка, на посаду старости Губарівського старостинського округу кандидатуру ТРИЗНИ Марії Володимирівни.

Розпорядження від 26.10.2021 № 167-ОД  «Про проведення громадського обговорення кандидатури старости Губарівського старостинського округу» розміщено на офіційному вебсайті Богодухівської міської ради: https://bogoduhivska-gromada.gov.ua.

 

Громадське обговорення відбудеться 30 жовтня 2021 року:

 о 12ºº за адресою: вул.Молодіжна, буд.1А., с. Губарівка, Богодухівського району Харківської області, біля приміщення нової  школи.

 

Для подання письмових пропозицій та зауважень з винесеного питання жителі Губарівського старостинського округу можуть використати поштову адресу: 62103, пл.Соборності, буд.2, м.Богодухів, або електронну адресу: bogspp@ukr.net.

 Номер телефону, за яким надаються консультації з питання, що винесено на громадське обговорення кандидатури старости (05758) 3-20-02, 3-48-01.

Відповідальна особа: -  Аліксейчик Михайло Васильович.

 

Жителям Губарівського старостинського округу для реєстрації та участі в громадському обговоренні при собі мати паспорт громадянина України.

Розпорядження Богодухівського міського голови

Додаток до розпорядження


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь