Богодухівська міська рада

Харківська область

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення кандидатури старости Сазоно-Баланівського старостинського округу

Дата: 27.10.2021 15:43
Кількість переглядів: 462

Богодухівська міська рада Харківської області проводить громадське обговорення кандидатури старости Сазоно-Баланівського старостинського округу.

Богодухівський міський голова вносить на розгляд жителів с.Сазоно-Баланівка, с.Вертіївка, с.Ріпки, с.Крупчине та с-ще Горького на посаду старости Сазоно-Баланівського старостинського округу кандидатуру МАЛАЙДАКОВОЇ Євгенії Лігорівні.

 

Розпорядження від 26.10.2021 № 170-ОД  «Про проведення громадського обговорення кандидатури старости Сазоно-Баланівського старостинського округу» розміщено на офіційному вебсайті Богодухівської міської ради: https://bogoduhivska-gromada.gov.ua.

 

Громадське обговорення відбудеться 30 жовтня 2021 року:

 о 10.00 год. за адресою: вул.Горького, буд.2А, с. Горького Богодухівського району Харківської області, біля приміщення селищного клубу.

 

Для подання письмових пропозицій та зауважень з винесеного питання жителі Сазоно-Баланівського старостинського округу можуть використати поштову адресу: 62103, пл.Соборності, буд.2, м.Богодухів, або електронну адресу: bogspp@ukr.net.

 Номер телефону, за яким надаються консультації з питання, що винесено на громадське обговорення кандидатури старости (05758) 3-20-02.

Відповідальна особа-  Аліксейчик Михайло Васильович.

 

Жителям Сазоно-Баланівського старостинського округу для реєстрації та участі в громадському обговоренні при собі мати паспорт громадянина України.

Розпорядження Богодухівського міського голови

Додаток до розпорядження

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь