Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення кандидатури старости Забродівського старостинського округу

Дата: 27.10.2021 15:24

Фото без описуБогодухівська міська рада Харківської області проводить громадське обговорення кандидатури старости Забродівського старостинського округу.

Богодухівський міський голова вносить на розгляд жителів с.Заброди,   с.Лозова, с.Новоселівка, с.Філатове, с.Воскобійники на посаду старости Забродівського старостинського округу кандидатуру КОЛОСАРЬОВОЇ Олени Олександрівни.

Розпорядження від 26.10.2021 №168-ОД «Про проведення громадського обговорення кандидатури старости Забродівського старостинського округу» розміщено на офіційному вебсайті Богодухівської міської ради: https://bogoduhivska-gromada.gov.ua.

Громадське обговорення відбудеться 30 жовтня 2021 року:

о 10.00 год. за адресою: вул.Центральна, буд.7, с.Заброди, Богодухівського району Харківської області, біля  приміщення школи;

о 11.00 год. за адресою: вул.Нова,25, с.Новоселівка,  Богодухівського району Харківської області, біля приміщення сільського  клубу.

Для подання письмових пропозицій та зауважень з винесеного питання жителі Забродівського старостинського округу можуть використати поштову адресу: 62103, пл.Соборності, буд.2, м.Богодухів, або електронну адресу: bogspp@ukr.net.

Номер телефону, за яким надаються консультації з питання, що винесено на громадське обговорення кандидатури старости (05758) 3-20-02.

Відповідальна особа-  Аліксейчик Михайло Васильович.

Жителям Забродівського старостинського округу для реєстрації та участі в громадському обговоренні при собі мати паспорт громадянина України.

Розпорядження Богодухівського міського голови

Додаток до розпорядження