Звернення міського голови Володимира Бєлого

Дата: 23.10.2021 15:02

Фото без описуШановні мешканці громади! Сьогодні на засіданні комісії з ТЕБ та НС одноголосно було прийняте рішення щодо запровадження дистанційного навчання у закладах загальної середньої освіти громади.

Насправді, ситуація із захворюваністю досить серйозна, статистика – сумна і невтішна. Україна продовжує ставити власні «антирекорди» і за кількістю випадків захворювань і за кількістю летальних випадків. Чимало областей вже в «червоній» зоні. Не краща ситуація і у нашій громаді. Лікарі наголошують, що сьогодні єдиний спосіб зупинити розповсюдження вірусу – це вакцинація не менш ніж 80% населення. На базі Богодухівського КНП «ЦПМСД» є для цього всі умови і наявна достатня кількість вакцин на вибір. Давайте зрозуміємо, що лікарі працюють на межі сил. Наш громадянський обов’язок - допомогти їм, усвідомити свою відповідальність за власне здоров’я, за здоров’я своєї родини і всіх, хто поруч з нами. А поруч живуть інші люди, серед яких старенькі і немічні, які потребують щоденної допомоги і підтримки, щоб не наражати своє і без того слабке здоров’я на ще більшу небезпеку. Тож звертаюся до всіх мешканців громади. Усвідомте, що ситуація наразі дуже складна, але контрольована. Дбайте про особисту безпеку і про безпеку тих, хто поруч з вами. Не нехтуйте карантинними обмеженнями, уникайте скупчень, носіть маски, дезинфікуйте руки. Головне, не допускати паніки. Ми разом з вами проходили вже чимало випробувань і знаємо, як це важливо у складних ситуаціях відчувати підтримку і згуртованість. Тож не забувайте про підтримку ближніх. Вірю, що і це випробування ми пройдемо з честю. Здоров’я всім!