Мова – це всi глибиннi пласти духовного життя народу, його iсторична пам'ять, найцiннiше надбання вiкiв…

Дата: 20.10.2021 13:45

Фото без описуМіністерство культури та інформаційної політики спільно з ГО «Вікімедіа Україна» оголошують Тиждень української мови у Вікіпедії.

Захід триватиме з 11 жовтня по 1 листопада та присвячений Дню української писемності та мови. Марафон “Тиждень української мови у Вікіпедії” має на меті  поліпшити чи створити наново понад 200 тематичних статей у Вікіпедії про історію, сучасність, фонетику, морфологію, діалекти української мови, видатних учених-мовознавців тощо.

Стати учасником Тижня української мови зможе кожен, для цього потрібно зареєструватися у Вікіпедії.  Для найактивніших авторів «Вікімедіа Україна» та МКІП підготували подарунки.

Детальна інформація про умови і вимоги до статей — за  посиланням