Відбулося засідання міждисциплінарної команди

Дата: 20.10.2021 10:39

Фото без опису19 жовтня відбулось засідання міждисциплінарної команди з метою розгляду питання щодо дітей з багатодітної родини, які перебувають у складних життєвих обставинах. З метою надання комплексної допомоги та підтримки родині членами міждисциплінарної команди, до складу якої, відповідно до рішення Виконавчого комітету Богодухівської міської ради,  увійшли представники Служби у справах дітей Богодухівської міської ради, КЗ «Центр надання соціальних послуг Богодухівської міської ради», Богодухівського РВП ГУНП в Харківській області, КЗ «Петропавліська гімназія», були розроблені першочергові заходи, які запропоновано реалізувати  матері дітей щодо їх повноцінного розвитку, покращення умов проживання та підвищення виховного потенціалу родини.

Турбота про підростаюче покоління, реалізація прав та свобод дитини – одне із пріоритетних завдань влади. Тож питання захисту прав дітей перебувають на постійному контролі Служби у справах дітей Богодухівської міської ради.