Про проведення технічної перевірки територіальної автоматизованої системи оповіщення населення

Дата: 18.10.2021 13:43

20 жовтня  2021 року  о 07:52 та 14:25  годині Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись технічна перевірка засобів оповіщення  населення  Харківської області з включенням електросирен.

Уривчасте звучання електросирен означає – «УВАГА ВСІМ!». Почувши звучання електросирен, необхідно включити телебачення UA:ХАРКІВ або радіомовлення (дротове чи ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. В подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

Під час проведення технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.