Відбулося засідання опікунської ради Богодухівської міської ради

Дата: 12.10.2021 16:40

Фото без описуВідповідно до покладених завдань, опікунська рада забезпечує соціальний захист повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права і виконувати обов’язки, недієздатних осіб, їх особистих, майнових, житлових прав та інтересів.

Сьогодні на порядку денному розглядались питання щодо надання дозволу на продаж частки у праві власності на земельну ділянку відповідно до свідоцтва про право на спадщину та щодо доцільності призначення опікуна над повнолітньою особою.

Враховуючи всі надані документи, пропозиції та зауваження, опікунська рада прийняла відповідні рішення.