Відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богодухівської міської ради

Дата: 08.10.2021 15:41

Фото без опису8 жовтня відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богодухівської міської ради. На порядку денному обговорювалося питання «Щодо поточної епідемічної ситуації на території Богодухівської міської територіальної громади». За інформацією доповідачів, на  території Богодухівської міської територіальної громади  епідемічна ситуація з  COVID-19 залишається напруженою,  зберігається  тенденція  до  зростання захворюваності.

За останні  сім днів кількість виявлених нових випадків COVID-19 (01.10.2021 – 07.10.2021) складає 90 осіб.

На сьогодні в міській територіальній громаді на обліку 163 активних хворих,  на самоізоляції по контакту – 89 осіб. За результатами обговорення бул прийняте рішення запровадити на території Богодухівської міської територіальної громади  додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи. Детальніше - за посиланням.

Протокол засідання 08.10.2021