Гарна новина для усіх любителів футболу. Свято на зеленому газоні триватиме.

Дата: 08.10.2021 14:47

Фото без описуАсоціація футболу Богодухівської громади анонсувала проведення Кубку співдружності Богодухівського району, участь у якому візьмуть збірні Краснокутської, Валківської, Золочівської, Коломацької та Богодухівської громад. Вже у неділю 10 жовтня о 15:00 на стадіоні «Газовик» (смт Краснокутськ) першими у боротьбу за цей трофей вступлять команди  Краснокутської та Золочівської громад.

Футбольні баталії продовжуватимуться і у нашому місті. У суботу 9 жовтня ФК «Богодухів» продовжить свою участь у обласному Чемпіонаті, приймаючі ФК «КВАДРО» (м. Первомайський). А у неділю в цей же час наші ветерани протистоятимуть на стадіоні «Колос» футболістам з Куп’янська. Збираючись підтримувати улюблену команду, не забувайте про засоби протиепідемічного захисту! Вболіваймо безпечно!