Відбулася нарада з підготовки акції "16 днів проти насильства"

Дата: 05.10.2021 16:49

Фото без описуЗ метою привернення уваги жителів Богодухівської громади до актуальних для українського суспільства проблем насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми Відділом соціального захисту населення виконавчого комітету Богодухівської міської ради спільно з відділенням соціальної роботи та соціального супроводу сімей/осіб КЗ «Центр надання соціальних послуг Богодухівської міської ради» проведено нараду з підготовки у територіальній громаді акції «16 днів проти насильства». Мета цієї акції – привернути увагу громадськості до проблеми насильства в сім’ї щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, рівних прав чоловіків та жінок, а також збільшити розуміння та обізнаність про проблему насильства та шляхи її вирішення, сприяти утвердженню ненасильницької ідеології а українському суспільстві.