Богодухівська міська рада

Харківська область

Планові відключення електроенергії у жовтні

Дата: 04.10.2021 15:23
Кількість переглядів: 142

Богодухівський район електричних мереж АТ “Харківобленерго” повідомляє, що в зв’язку з виконанням планових робіт по ремонту повітряних ліній та трансформаторних підстанцій будуть знеструмлені наступні населені пункти та вулиці: з 9-00 до 17-00 години.

За додатковою інформацією та з питань позапланових відключень звертайтеся до оператора кол-центру АТ “Харківобленерго” за телефонами:

057-34-24-413, 050-05-40-413, 067-23-40-413, 063-05-40-413.

 

Дата ремонту

Найменування населеного пункту, найменування вулиці

04/10/21

х.Бабенки;

с.Улянівка;

с.Дев'ятибратово;

с.Воскресенівка;

с.К-Івани;

с.Іванівка;

с.Мар'їно;

с.Дмитрівка;

с.Зарічне;

с.Мусієнки;

с.Павлівка;

с.Кручик;

м.Богодухів: вул.Катукова, вул.Комарова, вул.Індустріальна.

05/10/21

с.Леськівка;

с.С-Баланівка;

с.Мерло;

х.Шигимажино;

с.Сінне;

с.Улянівка;

с.Дев'ятибратово;

с.Воскресенівка;

с.К-Івани;

с.Іванівка;

с.Мар'їно;

с.Дмитрівка;

с.Зарічне;

с.Мусієнки;

06/10/21

с.Крисино;

с.Мерло;

х.Шигимажино;

с.Сінне;

с.Шарівка (санаторій);

с.Гути;

с.Губарівка;

с.Первухінка.

07/10/21

х.Бабенки;

с.Першотравневе (Карлівка);

с.Гути;

с.Губарівка;

с.Первухінка;

х.Бабаки;

с.Н-Українка;

х.Короткий.

08/10/21

с.Гавриші;

с.С-Яр: вул.Богодухівська;

х.Бабенки;

х.Бабаки;

с.Мерло;

с.Павлівка.

 

11/10/21

м.Богодухів: вул.Харківська, вул.Благовіщенська, вул.Підлісна, вул.Катукова, вул.Комарова, вул.Індустріальна;

с.Улянівка;

с.Дев'ятибратово;

с.Воскресенівка;

с.К-Івани;

с.Іванівка;

с.Мар'їно;

с.Дмитрівка;

с.Зарічне;

с.Мусієнки;

с.С-Баланівка;

с.Мерло;

с.Кручик;

с.Павлівка.

12/10/21

с.Леськівка;

с.Павлівка;

с.Димтрівка;

с.Матвіївка;

х.Бабаки;

с.Щербаки;

с.Н-Українка;

х.Короткий.

13/10/21

м.Богодухів: вул.Замісцева, вул.Українська, пров.Пушкіна, пров.Грінченка, пров.Український, пров.Вєдєнічева, пров.Північний,  вул.Монастирська, вул.Катукова, проїзд Дачний, вул.Козацька, вул.Грайворонська, вул.Г. Сковороди, пров.Покровський поділ, вул.Дем'янівська, пров.Залиманівський, вул.Залиманівська; вул.Покровська, вул.Космічна;

с.Шарівка (санаторій);

с.К-Івани;

с.Іванівка;

с.Мар'їно;

с.Мусієнки;

с.С-Баланівка;

х.Бабаки.

18/10/21

с.Гавриші;

с.С-Яр: вул.Богодухівська, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Сонячна;

с.Шарівка (санаторій);

с.К-Івани;

с.Іванівка;

с.Мар'їно;

с.Мусієнки;

с.Олександрівка.

19/10/21

м.Богодухів: вул.Харківська, вул.Благовіщенська, вул.Підлісна, вул.Замісцева, вул.Українська, пров.Пушкіна, пров.Грінченка, пров.Український, пров.Вєдєнічева, вул.Катукова, вул.Комарова, вул.Індустріальна;

с.Першотравневе (Карлівка);

х.Бабаки;

с.Губарівка: вул.Північна, пров.Харківський;

с.П-Микитівка;

с.Куп'єваха.

20/10/21

с.Гавриші;

с.С-Яр: вул.Лісова, вул.Миру, вул.Сонячна, вул.Богодухівська;

м.Богодухів: вул.Харківськ, вул.Благовіщенська, вул.Підлісна;

с.Шарівка: вул.Лісна, вул.Центральна, вул.Лугова, пров.Луговий, пров.Сосновий;

с.К-Івани;

с.Іванівка;

с.Мар'їно;

с.Мусієнки;

с.Н-Українка;

х.Короткий.

21/10/21

м.Богодухів: вул.Харківська, вул.Благовіщенська, вул.Підлісна, вул,Веселкова;

с.С-Баланівка;

х.Бабаки;

с.Павлівка;

с.Губарівка;

с.Гути;

с.Первухінка.

22/10/21

с.Леськівка;

м.Богодухів: вул.Харківська, вул.Благовіщенська, вул.Підлісна;

с.С-Яр: вул.Лісова, вул.Миру, вул.Сонячна.

23/10/21

с.Гавриші;

с.С-Яр: вул.Богодухівська;

м.Богодухів: вул.Харківська, вул.Благовіщенська, вул.Підлісна;

х.Бабаки;

с.Кручик.

25/10/21

с.Крисино;

м.Богодухів: вул.Замісцева, вул.Українська, пров.Пушкіна, пров.Грінченка, пров.Український, пров.Вєдєнічева;

с.К-Івани;

с.Іванівка;

с.Мар'їно;

с.Мусієнки;

с.Першотравневе;

с.Мар'їно;

с.Мирне;

с.С-Яр: вул.Лісова, вул.Миру, вул.Сонячна;

с.Н-Українка;

х.Короткий.

26/10/21

м.Богодухів: вул.В-Сахно, пров.Круглий, пров.Сонячний, вул.Ломоносова, пров.Вокзальний, пров.Будівельний, вул.Млинова, вул.Харківська, вул.Благовіщенська, вул.Підлісна, вул.Веселкова;

с.Мерло.

27/10/21

с.Крисино;

с.С-Баланівка;

с.К-Івани;

с.Іванівка;

с.Мар'їно;

с.Мусієнки;

х.Шигимажино;

с.Мерло;

с.Сінне;

с.Першотравневе;

с.Мар'їно;

с.Мирне.

28/10/21

м.Богодухів: вул.Замісцева, вул.Українська, пров.Пушкіна, пров.Грінченка, пров.Український, пров.Вєдєнічева, пров.Північний,  вул.Монастирська, вул.Катукова, проїзд Дачний, вул.Козацька, вул.Грайворонська, вул.Г. Сковороди, пров.Покровський поділ, вул.Дем'янівська, пров.Залиманівський, вул.Залиманівська; вул.Покровська, вул.Космічна;

с.С-Яр: вул.Лісова, вул.Миру, вул.Сонячна;

с.Павлівка;

с.Першотравневе;

с.Мар'їно;

с.Мирне.

29/10/21

с.Крисино;

с.С-Яр: вул.Лісова, вул.Миру, вул.Сонячна;

х.Байрак.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь