Визначено чемпіона Богодухівської громади з футболу

Дата: 04.10.2021 14:30

Фото без описуНим стала команда «Авангард» із Високопілля, яка у фінальному матчі перемогла ФК «Фаворит» із рахунком 3:1. Не зважаючи на те, що обидві команди представляли населені пункти інших громад, трибуни стадіону «Колос» були вщент заповнені. Богодухівський міський голова Володимир БЄЛИЙ подякував командам за видовищну гру та вручив призерам Чемпіонату кубки, дипломи та медалі.

Команда ветеранів в рамках Чемпіонату Харківської області порадувала своїх вболівальників вольовою перемогою над командою «Оскіл» із Борової (1:0).
В Чемпіонаті Харківської області ФК «Богодухів» в черговий раз втратив очки, програвши (0:1) на виїзді ФК «Енергетик» із Солоницівки. А юні вихованці ДЮСШ (тренер Андрій ЛУЦЕНКО) повернулися з нічийним результатом з м. Бахмут, де зустрічалися з місцевою командою в рамках Чемпіонату України.