До уваги любителів футболу!

Дата: 01.10.2021 15:11

Фото без описуУ суботу ФК «Богодухів» вирушить до с. Солоницівка, де проведе матч чергового туру Чемпіонату Харківської області проти місцевої команди. Гра відбудеться на стадіоні «Енергетик» 2 жовтня о 15:00.

А у неділю на стадіоні «Колос» буде справжнє футбольне свято. О 13:00 розпочнеться «золотий матч» між ФК «Авангард» та ФК «Фаворит», який визначить переможця  Чемпіонату Богодухівської громади. А о 15:00 на газон вийдуть ветерани. У другому турі Чемпіонату Харківської області з футболу серед ветеранів наші земляки прийматимуть команду «Оскол» із Борової.