У першу неділю жовтня в Україні відзначається День територіальної оборони України

Дата: 03.10.2021 08:01

Це свято – ще молоде, тому що й територіальна оборона як складова Сухопутних Військ Збройних Сил України – створена відносно недавно. Але це свято – професійне. До лав територіальної оборони по всій Україні влилися патріоти, які вирішили своєю другою професією зробити захист Батьківщини від ворога. Наша країна у скрутний час збройного протистояння у короткі терміни організувалась і фактично стала суб’єктом світової системи оборони проти нецивілізованих дій окремих держав.

Міцна територіальна оборона – це сила, що присутня у кожній громаді та на яку розраховує країна, тому патріотизм і підготовленість її учасників є надійною та гарантованою допомогою у захисті держави від російської агресії. Кожен захід із зміцнення територіальної оборони, кожен новий активний боєць підрозділу – це ще одна гарантія відвернення загрози від нашої України.

З професійним святом вас, бійці територіальної оборони України! Бажаємо міцного здоров’я,  сили та непохитної віри у Перемогу!

Слава Україні!