Вітання з Днем працівників освіти

Дата: 03.10.2021 08:00

Сьогодні святкують своє професійне свято працівники і ветерани освітянської ниви!

Фото без описуУ цей день кожний з нас, якого б віку і суспільного становища він не досяг, з особливою теплотою і любов'ю згадує свого вчителя, рідну школу. «Якщо ви володієте знаннями – дайте іншим запалити від них свої світильники» - ці слова якнайкраще говорять про вчителів. Ви надихаєте своїх учнів зазирати всередину себе і рухатися далі у безмежний світ. Ви несете людям добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас вчаться. Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.

Хай ваші серця сповнюються теплом і радістю, а все, що ви робите – буде дуже цінним! Нехай успіхи й перемоги окрилюють Вас на нові звершення і здобутки на благо рідної України! А головне – вдячних вам і реалізованих учнів! Зі святом!!!