Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

Дата: 01.10.2021 09:17

Фото без описуДорогі наші ветерани, представники старшого покоління!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

Ця дата – не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам, взагалі всім літнім людям за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.

Низький уклін вам, дорогі ветерани, та велика подяка за все, що ви зробили заради нашого майбутнього.

Щиро вітаємо наших поважних мешканців громади золотого віку та ветеранів! Бажаємо вам міцного здоров'я, щасливої долі, радості, добра, добробуту вашим сім'ям, поваги від рідних та близьких! І ніколи не почувати себе самотніми!

Нехай завжди вас оточують увагою і піклуванням близькі люди, тішать своїми успіхами діти, онуки та правнуки!