22 вересня  в Україні відзначається День партизанської слави

Дата: 22.09.2021 16:09

Фото без описуЦе свято вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни. Його було встановлено Указом Президента України в 2001 році, на честь 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в нашій державі.
Сьогодні відбулася урочисто-траурна хода до братської могили на центральному кладовищі. Очолили її секретар Богодухівської міської ради Рамаз ГАМБАРАШВІЛІ та заступник голови районної ради Руслан СВІТЛИЧНИЙ, заступники міського голови, керівники структурних підрозділів міської ради, громадськість та учні закладів освіти. Перед присутніми виступив заступник директора з навчально-виховної роботи "КЗ Богодухівський ліцей №1", вчитель Микола Мирошниченко, який розповів про становлення партизанського руху на Україні.
Це свято - державне визнання внеску народних месників у велику Перемогу над нацизмом, відновлення історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти нацистської навали.