Футбольний уїкенд

Дата: 20.09.2021 14:38

Фото без описуПримхливі погодні умови не завадили богодухівським футболістам довести на полі свою перевагу. Сьогодні хотілося б розпочати з успіхів   вихованців нашої ДЮСШ. Старші підопічні Андрія ЛУЦЕНКА здобули свою першу перемогу у Чемпіонаті України, здолавши з рахунком 1:0 команду ДЮСШ-5 (м.Харків). А хлопці 2009-2010 р.н. вдало стартували у першості Харківської області, обігравши своїх однолітків із Пересічного (9:0).

Перехопивши переможний настрій підростаючого покоління, ФК"Богодухів" в Чемпіонаті Харківської області впевнено здобуває 3 очки та святкує перемогу над командою "DYNAMIC" (м.Харків) (3:1). А в першості громади богодухівська команда прогнозовано перемогла ФК "Лозова" (8:1). Так же впевнено ФК "Фаворит" розібрався з командою із Полкової Микитівки (6:1). ФК "Шарівка" не з'явилася на гру з ФК "Авангард", тому їй зарахували технічну поразку (3:0).