ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ ОБ’ЄДНАНЬ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ

Дата: 15.09.2021 12:11

Фото без описуВ Харківській області діє Програма «Енергодім» Державної установи «Фонд енергоефективності», яка забезпечує виплату грантів для часткового відшкодування витрат на енергомодернизацію багатоквартирних будинків. Так, завдяки модернізації будинку співвласники отримають відшкодування до 50% витрат на роботи, матеріали та обладнання залежно від Пакета заходів з енергоефективності та відшкодування у розмірі 70% на всі супроводжуючі документи: енергоаудит та виготовлення енергосертифікату будинку, розробку пректно-кошторисної документації та її експертизу, послуги із авторського та технічного нагляду.

Завдяки модернізації будинку співвласники отримають:

• зниження енергоспоживання в будинку;
  • зменшення рахунків за комунальні послуги (комплексна енергомодернизація допомагає знизити енергоспоживання до 60%);
  • поліпшення зовнішнього вигляду будівлі;
  • підвищення комфорту та умов проживання;
  • підвищення вартості нерухомості;
  • поліпшення технічного стану будівлі.

Учасниками Програми «Енергодім» є обєднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ). Адже саме ОСББ є тією юридичною особою, яка реалізує права співвласників на володіння та користування спільним майном у будинку.

За більш детальною інформацією або консультацією звертайтесь:

сайт фонду:eefund.org.ua; сайт програми: energodim.org.ua, тел..: 044 222 9590