Богодухівська міська рада

Харківська область

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення кандидатури старости Зарябинського старостинського округу

Дата: 15.09.2021 09:48
Кількість переглядів: 478

Богодухівська міська рада Харківської області проводить громадське обговорення кандидатури старости Зарябинського старостинського округу.

Богодухівський міський голова вносить на розгляд жителів сіл Зарябинка, Леськівка, Гарбузи, Вінницькі Івани, Дегтярі, Коротке та с-ща Степне на посаду старости Зарябинського старостинського округу кандидатуру ОЛЕКСЕНКА Олександра Володимировича.

Розпорядження від 14.09.2021р. №129-ОД «Про проведення громадського обговорення кандидатури старости Зарябинського старостинського округу» розміщено на офіційному вебсайті Богодухівської міської ради: https://bogoduhivska-gromada.gov.ua.

Громадське обговорення відбудеться 18 вересня 2021 року:

о 11ºº у приміщенні Зарябинського сільського клубу за адресою: вул.Шкільна, буд.35, с.Зарябинка  Богодухівського району Харківської області;

 о 12³º у приміщенні Степнянського сільського клубу за адресою: пров.Садовий, буд.6, с-ще Степне  Богодухівського району Харківської області;

о 14ºº у приміщенні Вінницько-Іванівського сільського клубу за адресою: вул.Миру, буд.23, с.Вінницькі Івани Богодухівського району Харківської області.

Для подання письмових пропозицій та зауважень з винесеного питання жителі Зарябинського старостинського округу можуть використати поштову адресу: 62103, пл.Соборності, буд.2, м.Богодухів, або електронну адресу: bogspp@ukr.net.

 Номер телефону, за яким надаються консультації з питання, що винесено на громадське обговорення кандидатури старости (05758) 3-20-02.

Відповідальна особа-  Аліксейчик Михайло Васильович.

Жителям Зарябинського старостинського округу для реєстрації та участі в громадському обговоренні при собі мати паспорт громадянина України.

Розпорядження Богодухівського міського голови

Додаток до розпорядження

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь