Богодухівська міська рада

Харківська область

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення кандидатури старости Дмитрівського старостинського округу

Дата: 15.09.2021 09:44
Кількість переглядів: 682

Богодухівська міська рада Харківської області проводить громадське обговорення кандидатури старости Дмитрівського старостинського округу.

Богодухівський міський голова вносить на розгляд жителів сіл Дмитрівка, Матвіївка, Новософіївка, Новоукраїнка, Бабаки, Горбанівка та Щербаки на посаду старости Дмитрівського старостинського округу кандидатуру КУЛІШ Наталії Володимирівни.

Розпорядження від 14.09.2021р. №133-ОД «Про проведення громадського обговорення кандидатури старости Дмитрівського старостинського округу» розміщено на офіційному вебсайті Богодухівської міської ради: https://bogoduhivska-gromada.gov.ua.

Громадське обговорення відбудеться 19 вересня 2021 року:

 о 11³º в приміщенні Дмитрівського сільського клубу за адресою: вул.Слобідська, буд.30Б, с.Дмитрівка Богодухівського району Харківської області;

о 13ºº в приміщенні Матвіївського сільського будинку культури за адресою: вул.Воронівська, буд.26А, с.Матвіївка  Богодухівського району Харківської області.

Для подання письмових пропозицій та зауважень з винесеного питання жителі Дмитрівського старостинського округу можуть використати поштову адресу: 62103, пл.Соборності, буд.2, м.Богодухів, або електронну адресу: bogspp@ukr.net.

 Номер телефону, за яким надаються консультації з питання, що винесено на громадське обговорення кандидатури старости (05758) 3-20-02.

Відповідальна особа-  Аліксейчик Михайло Васильович.

Жителям Дмитрівського старостинського округу для реєстрації та участі в громадському обговоренні при собі мати паспорт громадянина України.

Розпорядження Богодухівського міського голови

Додаток до розпорядження

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь