Щотижневий особистий прийом громадян

Дата: 13.09.2021 14:17

Фото без описуОдним із дієвих інструментів щодо вирішення нагальних питань жителів  населених пунктів, є проведення особистих прийомів керівництвом об’єднаної територіальної громади.

Сьогодні відбувся щотижневий особистий прийом міського голови Володимира БЄЛОГО.  Мешканці громади звернулися за допомогою у вирішенні різних питань, а саме: надання в оренду приміщення в с.Сінному, підключення до централізованого водопостачання в смт.Гути, впорядкування поштової адреси будинку в с-щі Горького та роз’яснення щодо отримання субсидії. Під час прийому громадян Володимир Миколайович надав роз’яснення по суті порушених питань та взяв на особистий контроль їх виконання. Кожен заявник у визначений законодавством термін отримає відповідь про стан розв’язання проблеми.

Нагадуємо, що особистий прийом громадян Богодухівського міського голови Володимира БЄЛОГО проводиться щопонеділка з 10.00 до 12.00 в приміщенні Богодухівської міської ради.