Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 10.09.2021 15:00

Фото без описуРозглянуто чотири питання порядку денного, які стосувалися поточної епідеміологічної ситуації, готовності паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років, забезпечення протипожежного захисту об’єктів з масовим перебуванням людей, та забезпечення техногенної безпеки охоронних зон магістральних та розподільчих газопроводів.

По кожному із питань прийняті рішення. Відповідальні особи отримали доручення від Богодухівського міського голови Володимира БЄЛОГО. Володимир Миколайович наголосив на необхідності оперативного та якісного підходу до вирішення поставлених завдань.